Hossein portrait copy 2 درباره

سلام 👋🏻

دریافت فایل رزومه من.

من حسین مرتضوی فر هستم. طراح رابط کاربری UI، تجربه کاربری UX و موشن گرافیک Motion Graphic Designer که از سال 97 به صورت حرفه ای کار خود را آغاز کردم. من در سال 69 به دنیا آمدم و از زمانی که به خاطر دارم به رایانه، نرم‌افزار و فناوری های مربوط به آن علاقه مند بودم. سن خیلی کمی داشتم که با فتوشاپ و اتوکد آشنا شدم و فقط برای سرگرمی از آن‎ها استفاده می کردم.

من در دوره های آنلاین مختلفی در حوزه رایانه شرکت کردم. دوره هایی که توسط Coursera، EDX، Lynda، Udacity برگزار می شد مانند Cs50 (آموزش علوم کامپیوتر) دانشگاه هاروارد. به خاطر علاقه و تسلطی که به زبان انگلیسی داشتم از زمانیکه خاطرم هست (شاید حدود سال 84) در حال یادگیری از منابع انگلیسی بودم. همیشه به روز بودن و تسلطی که روی نرم‌افزارهای مختلف داشتم برای دیگران باعث شگفتی بود. حتی افرادی که برای یادگیری آن نرم افزارها در کلاس های مختلفی شرکت کرده بودند. در دانشگاه سوالات دوستان درباره اتوکد یا تری دی مکس را مثل آب خوردن جواب می دادم. علاقه مفرطم به تکنولوژی و نرم افزارها باعث شد بعد از مدتی این فکر ملکه ذهنم شود که چرا من به جای یک کاربر عادی، تولید کننده نرم‌افزار نباشم. آن زمان کسی را نمی شناختم تا در این زمینه راهنمایی درستی به من دهد به همین دلیل خیلی از این شاخه به آن شاخه پریدم.

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه با رشته معماری، چند ماهی در سرخس کار کردم، سپس تصمیم گرفتم کد نویسی را یاد بگیرم. با دوره های مقدماتی برنامه نویسی با JavaScript در سایت “لیندا” شروع کردم که مرا به این نتیجه رساند: برنامه نویسی آنچنان که به نظر می رسید ترسناک نیست. همیشه برای بودن به عنوان یک کارآفرین علاقه مند بودم. بنابراین، در دوره Cs50 دانشگاه هاروارد به یادگیری برنامه نویسی پرداختم و با موفقیت چندین پروژه را به پایان رساندم. در این دوره، از زبان C برای آموزش مفاهیم برنامه نویسی استفاده شد و علاوه بر آن Java، Python، HTML، دوره های AI آنلاین را نیز فرا گرفتم. برنامه نویسی اندروید محبوب و برایم جالب بود. چندین برنامه آزمایشی ساخته و در سال 1397 به صورت رسمی به عنوان یک طراح رابط کاربری فعالیت کردم. در زمینه طراحی لوگو، بنر، رابط کاربری موبایلی و وب سایت، با استفاده از تمامی بخش هایی، از جمله معماری و AI، تجربه کسب کردم و از کارم خوشم می آید.

همیشه برای رفع چالش های جدید آماده ام و در جهت پیشرفت مهارت ها و دانش خود پیش رو هستم.

جهت تماس با من: +989151246423

مراقب باشید! از آخرین مقالات، بررسی ها، تخفیف ها و دوره ها جا نمونید! بی خیال حتما
عضویت در خبرنامه: دریافت آخرین اطلاعات و تحلیل ها