سایت پورتفولیو پریسا احمدی

پریسا احمدی طراح تفکر طراحی و تجربه کاربر

درباره - کوتاه سخن

یک طراحی عالی بر پایه یک پژوهش عالی شکل می گیرد

این وب سایت برای یک طراح، طراحی شده است. بنابراین باید تفکر و نگاه یک طراح را به بازدید کننده القاء کند. برای نیل به این مقصود باید هر بخش این تفکر را به نمایش در می آورد. رنگ ها، تعامل ها، حرکت ها و بعضی نوآوری ها در زمان بازدید سایت.

انتخاب رنگ

رنگ های انتخاب شده در سایت پیشنهاد کارفرما است. دو سه پالت رنگی توسط خانم احمدی پیشنهاد شد که با توجه به رویکردی که در طراحی وجود داشت بنده یکی از آن ها را انتخاب کردم. اینکه درصد استفاده از هر کدام از رنگ ها چقدر باشد و کدام رنگ اصلی و کدام فرعی بخش مهمی بود که باید با دقت انتخاب می شد.

پالت رنگی سایت پورتفولیو
پالت رنگی انتخاب شده

این پالت مینیمال بودن را تداعی می کند و جنبه هنری را قوت می بخشد. برای این منظور رنگ خاکستری که رنگی خنثی است برای زمینه، رنگ سبز در بخش هایی به صورت محدود، رنگ قرمز برای لینک ها و رنگ مشکی هم فقط در یک یا دو جا به کار برده شد.

درباره طراحی

قرار بود که وب سایت از همه جنبه ها گویای این باشد که متعلق به یک طراح است. زیبایی و هنر باید بی واسطه به بازدید کننده منتقل می شد. به همین خاطر از افکت های مختلفی برای ورود و خروج اطلاعات از محدوده دید به کار بسته شد. فرد محور بودن در همه بخش ها مشهود است.

طرح های تایید شده

تصاویر نهایی پروژه

زمان پروژه
1 ماه
تعداد کاربران تخمینی
100 نفر/روز

پلتفرم

کارفرما

پریسا احمدی

محل کارفرما

اراک

وایر فریم ها

کارفرمای بعدی می توانید شما باشید​

شروع یک همکاری دلنشین

مراقب باشید! از آخرین مقالات، بررسی ها، تخفیف ها و دوره ها جا نمونید! بی خیال حتما