پروفایل پلتفرم آموزشی تعالی

پلتفرم آموزشی مدرسه تعالی، آموزش آنلاین معارف اسلامی

درباره - کوتاه سخن

چه باک از موج بحر آن را که باشد نوح کشتیبان

طراحی پروفایل طالبان علوم دینی در پلتفرم آموزشی مدرسه تعالی.

مدرسه تعالی یک مدرسه آنلاین آموزش معارف دینی است که این کار را به روشی کاملا نوین انجام می دهد. دوره های مدرسه تعالی شذره نام دارد. این دوره ها بر اساس زندگی شخصی افراد طراحی و برنامه ریزی می شود. یعنی به عنوان مثال اگر کاربر یک خانم خانه دار باشد معارف و احکام شخصی برای او چیده می شود و برنامه ریزی آموزشی متناسب با کار او انجام می گردد. اگر فرد برنامه نویس یا به عنوان مثال راننده ماشین سنگین باشد هم به همین نحو.

انتخاب رنگ

رنگ استفاده شده در لوگوی مدرسه تعالی رنگ سورمه ای تیره است. شخصیت مد نظر گردانندگان مدرسه برای طراحی و نمایش آن در پلتفرم مدرسه جوان، معنوی، پویا و جامع است. سورمه ای تیره نمی تواند بخشی از این شخصیت (بخش جوان بودن) را نمایندگی کند بنابراین برای رنگ اصلی (primary) که رنگ پرتکراری است یک تونالیته از رنگ سبز متفاوت از تون رنگ لوگو انتخاب شد. این رنگ علاوه بر القاء کردن معنویت آن بخش جوان و پویا بودن را نیز در خود گنجانده است.

Taalei logo پروفایل پلتفرم آموزشی تعالی
لوگوی مدرسه تعالی

توضیح درباره طراحی

در بخش اصلی پروفایل خلاصه ای از اتفاقات جاری در بخش های مختلف پروفایل نمایش داده می شود. اینجا کاربر با یک نگاه می فهمد که در هفته جاری چه کلاس هایی دارد، چه تمرین هایی را تحویل داده و نظر استاد درباره آن ها چیست و چه تمرین هایی را باید تحویل دهد و غیره

طراحی طوری انجام شده که بیشترین اطلاعات با کم ترین سربار محتوا به کاربر برسد و کاربر کم ترین درگیری فکری برای فهم اینکه هر بخش چطور کار می کند داشته باشد. شیب یادگیری کم غایت طراحی این بخش بود. اینجا جایی است که کاربر بیشترین وقت خود را می گذراند پس نباید از رنگ های متضاد و ناهمسان استفاده کرد تا چشم و ذهن کاربر دچار خستگی و تشویش نشود. طراحی ظریف و کمینه گرا (مینیمال) نیز به این مهم کمک کرده است.

طرح های تایید شده

تصاویر نهایی پروژه

زمان پروژه
1 ماه
تعداد کاربران تخمینی
2 میلیون

پلتفرم

کارفرما

مدرسه تعالی

محل کارفرما

مشهد، امیرکبیر

کارفرمای بعدی می توانید شما باشید​

شروع یک همکاری دلنشین

مراقب باشید! از آخرین مقالات، بررسی ها، تخفیف ها و دوره ها جا نمونید! بی خیال حتما