پلتفرم آموزشی مدرسه تعالی

آموزش آنلاین معارف در مدرسه تعالی با شیوه نوین آموزش

درباره - کوتاه سخن

هین که عالم سر به سر طوفان نااهلان گرفت
رخ سوی عصمت سرای نوح پیغمبر نهید

مدرسه تعالی یک مدرسه آنلاین آموزش معارف دینی به روشی کاملا نوین است. نام دوره های مدرسه تعالی شذره است. این دوره ها بر اساس زندگی دانشجویان یا به عبارتی طلاب مدرسه برنامه ریزی می شود. یعنی به عنوان مثال اگر کاربر یک خانم خانه دار باشد معارف و احکام شخصی برای او چیده می شود و برنامه سایر بخش های آموزشی متناسب با وقت آزاد و مشغله او انجام می گیرد. اگر فرد برنامه نویس یا به عنوان مثال راننده ماشین سنگین باشد هم به همین نحو.

انتخاب رنگ

رنگ های استفاده شده در لوگوی مدرسه تعالی سورمه ای و سبز است. شخصیت مدرسه جوان، معنوی، پویا و جامع است. سورمه ای تیره نمی تواند بخشی از این شخصیت (بخش جوان بودن) را نمایندگی کند بنابراین برای رنگ اصلی (primary) که رنگ پرتکراری است رنگ سبز روشن انتخاب شد. این رنگ علاوه بر القاء کردن معنویت، آن بخش جوان و پویا بودن را نیز در خود گنجانده است ضمن اینکه یک تونالیته از رنگ سبزی است که در لوگو استفاده شده.

لوگو مدرسه تعالی
لوگوی مدرسه تعالی

رنگ استفاده در لوگو سبز چمنی است که نشانه رشد و نمو است.

توضیح درباره طراحی

اولین چیزی که در ورود به سایت دیده می شود محرابی در تصویری گسترده است، به سوی نور گشوده شده است؛ عکس و عنوان تعدادی از دوره ها بر روی ستون های آن نمایش داده شده و این به این معناست که شرکت در این دوره ها شما را به نور هدایت می کند.

سلسله مراتب یکی از اصول قطعی و حتمی در طراحی یک وب سایت است. سلسله مراتب یعنی هر بخش و هر نوشته ای مرتبه و شان خودش را دارد و باید در جایگاه خودش قرار بگیرد. به طور خلاصه یعنی در اولین نگاه بازدید کننده بایستی کلیات و هدف این سایت نمایش داده شود. به این معنا که یک بازدید کننده بی حوصله و کم صبر باید با یک نگاه چند ثانیه ای متوجه شود که کار شما چیست؟ این سایت برای چیست؟ و چرا سراغ سایت مشابه دیگری نرود؟

اینجا فرد با یک نگاه متوجه می شود که تعالی چیست. یک مدرسه علوم معارفی. حالا اینکه چه دوره هایی برگزار می کند و جزئیات بیشتر را با اسکرول کردن به پایین متوجه می شود.

برای فهمیدن اینکه چه دوره هایی برگزار می کند هم می توان اسکرول کرد و هم اینکه از بخش جستجوی بالای سایت، کنکاش کرد.

اگر کاربر قبلا ثبت نام کرده یا تازه وارد است می تواند از بالا روی دکمه ورود یا ثبت نام کلیک کند.

طرح های تایید شده

تصاویر نهایی پروژه

زمان پروژه
2 ماه
تعداد کاربران تخمینی
500 هزار نفر

پلتفرم

کارفرما

مدرسه تعالی

محل کارفرما

مشهد، امیر کبیر

وایر فریم ها

کارفرمای بعدی می توانید شما باشید​

شروع یک همکاری دلنشین

مراقب باشید! از آخرین مقالات، بررسی ها، تخفیف ها و دوره ها جا نمونید! بی خیال حتما