اپلیکیشن ویکی کیو

اپلیکیشن اندروید مجموعه سوالات چهار گزینه ای

درباره - کوتاه سخن

فراگیری علم در نوجوانی مانند حکاکی بر سنگ است

اپلیکیشن اندروید ویکی کیو مجموعه سوالات چهار گزینه ای برای همه مقاطع و رشته های تحصیلی. از کنکور و پیام نور و امتحانات دانشگاه گرفته تا مدرسه و امتحان آیین نامه گواهینامه رانندگی و آزمون وکالت؛ و به طور کلی در هر جایی که آزمون چهار گزینه ای برگزار می شود.

با این اپلیکیشن می توان آزمون های دلخواه و تصادفی ایجاد کرد. یعنی می توان مثلا از بخشی از کتاب سفارش یک آزمون اختصاصی داد. آزمونی که در صورت تمایل برای تکرار، تمام گزینه ها و سوالات جابجا می شوند تا آزمون دهنده مفاهیم را حفظ کند و نه سوال و جواب را.

پاسخ نامه برای هر پاسخ توضیح تفصیلی دارد.

متخصصین هر رشته، اساتید و معلم ها می توانند آزمون اختصاصی تهیه و در نرم افزار به فروش برسانند. آزمون دهنده ها هم به آزمون ها و پاسخ های آن ها امتیاز داده و در صورت مشاهده ایراد آن را به تولید کننده آزمون اطلاع دهند. هر دوره یا آزمون در یک بسته گنجانده شده است مثلا بسته کنکور 1400 ریاضی یا بسته سوالات آیین نامه رانندگی پایه دو.

شیوه ارائه محتوا در نرم افزار

این نرم افزار به دو صورت قابل استفاده است:

  • اشتراکی: به صورت اشتراک های روزانه، ماهیانه، سه ماهه و سالیانه. با خرید اشتراک می توان از تمام بسته ها و آزمون ها بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کرد. بسته ها فقط تا پایان بازه زمانی اشتراک قابل استفاده خواهند بود و بعد از آن یا باید بسته خریداری شود یا اشتراک جدید تمدید شود.
  • بسته ای: هر بسته قیمت خودش را دارد و کاربر می تواند یک یا چند بسته مورد نظرش را خریداری کند و این بسته ها برای همیشه در حساب کاربری او موجود و قابل استفاده خواهد بود.

این اپلیکیشن قبل از باز طراحی لوگوی ویکی کیو طراحی شده به همین خاطر از لوگوی قدیمی این شرکت در آن استفاده شده است.

Wikiq old logo 100 اپلیکیشن ویکی کیو
لوگوی قدیمی ویکی کیو که توسط بنده بهبود یافته است.

طرح های تایید شده

تصاویر نهایی پروژه

زمان پروژه
2 ماه
تعداد کاربران تخمینی
2 تا 5 میلیون

پلتفرم

کارفرما

ویکی کیو

محل کارفرما

مشهد، سناباد

کارفرمای بعدی می توانید شما باشید​

شروع یک همکاری دلنشین

مراقب باشید! از آخرین مقالات، بررسی ها، تخفیف ها و دوره ها جا نمونید! بی خیال حتما